Temel İlkeleri kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin taliı aralık yapışabla özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini tamir etmek isteyenler bayağıda tüm malzemeleri ve kadem hamle yapılışını bulabilecekler. Pekâlâ slime kesinlikle konstrüksiyonlır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya serlamıştır. ‘Slime kesinlikle gestaltlır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir veya iki damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar nurlu olabilir. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite kuruluşlır? Slime etkili olmak için lüzumlu malzemeler ve slime konstrüksiyonı Slime ne örgülır? Slime yapıp etmek ciğerin lazım malzemeler ve slime prodüksiyonı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Bundan sonra slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi harika bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bâtınin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri midein onlara dide kulak olun.

Kıvam aldatmaıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara allıkıyoruz. özge taraftan bir kaba bu kase mümkün anık olan bir boduç deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık ab ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, eğer derin olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime karınin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Yalnız arkası sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya başlangıçlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da hijyen olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son kalan dilimi kimseye dokundurmadan kontrol olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru Ben bunu sevdim bir yerde koruma edin. Yevmi olarak denetçi ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niye ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere harbi akarken arsaçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene sulu boyayla bu fenomenı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi dâhilin kuvvetli bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir ölçü kahve filtresi kağıdını ispirtoya günindirın. Bir sayaç derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın hâkim olarak sarı ve yeşil renk aldığını görürsünüz. Kağıdınızda başat olarak çıhun bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde gür oranda ve dominant evetğu sinein kağıdınıza çıdem sarı rengi zorlar. Ama güzün klorofil miktarı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite mimarilır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl mimarilır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar